TEPfactor - Jedinečné sportovně zábavní centrum


 Chcete na vlastní kůži vyzkoušet napětí a zábavu ve stylu televizní show Pevnost Boyard? Jen u nás prověříte týmovou souhru a zažijete hodiny plné smíchu i adrenalinu při plnění různorodých úkolů. Připraveno je pro vás pětadvacet herních etap s pohyblivými překážkami, kde v několikačlenných týmech (soutěžit mohou dvojice i početné rodiny) plníte čtyři kategorie úkolů zaměřených na fyzičku, trpělivost, logiku a zručnost. Po jejich úspěšném zdolání získáte indicie, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové komnaty.
Na úspěšné hráče čeká truhlice s pokladem. Vše je řízeno elektronicky, na zdolání každé překážky máte časový limit. Na rozdíl od televizní předlohy však můžete úkoly plnit v libovolném pořadí a s neomezeným počtem pokusů. Nemusíte řešit počasí, pod střechou TEPfactoru máme léto celý rok. Kromě skvělé zábavy tu na vás čeká zastřešená pláž se samoobslužným barem, stylové plážové chatky s komfortním ubytováním a mnoho dalšího. Potřebujete jen pohodlné sportovní oblečení a obuv. K dispozici jsou vám šatny a sprchy, stejně jako pohodlné parkování pro auta i autobusy v oploceném areálu. 
 

 

To, v čem se budete cítit pohodlně, ideální je sportovní oblečení a obuv. Doporučujeme tříčtvrteční délku kalhot, ale volba je čistě na Vás.

Zdatnost není podmínkou, důležitý je zápal pro hru. Máme čtyři kategorie úkolů (síla, zručnost, logika, trpělivost), každý si najde to své a máte přeci tým, který Vám pomůže! 

Průměrná délka hry je 3 – 4 hodiny. Jak dlouho budete hrát je pouze na Vás, hra není nijak časově omezena. Cena se účtuje po odehraných minutách, zaplatíte čistě čas, který strávíte ve hře. Aktuální ceník naleznete zde: „odkaz“. Kromě hotovosti přijímáme i platební karty.

Naše hra je určena pro týmy 2 – 5 osob. Čím početnější tým vytvoříte, tím větší bude zábava! 

Děti jsou u nás určitě vítány. Od 10ti let zvládnou hru samy, mladší potřebují pomoc dospělého, ti nejmenší (do 6ti let) Vás mohou ve hře zdarma podpořit jako diváci.

Nemáte-li auto, využijte Pražskou integrovanou dopravu. Autobus č. 360 směr Sedlčany odjíždí ze Smíchovského nádraží a cesta trvá necelou hodinku. Po výstupu v Chotilsku, následujte směrové šipky, TEPfactor je vzdálen cca 500 m od zastávky.

Pokud k nám jedete autem, máme pro Vás k dispozici parkoviště o kapacitě cca 100 aut.

Mapa


Provozovatel:

TEPfactor Chotilsko s.r.o. 
Jana Růžičky 1165
148 00, Praha 4
IČ: 056 22 778

Kontaktujte nás

 
Generovat nový kód

Odebírejte novinky