SPOLUPRÁCE VŠEHO DRUHU


Líbí se Vám náš projekt a chtěli byste s námi spolupracovat? Neváhejte a kontaktujte nás, určitě společně vymyslíme spolupráci, která bude k užitku pro obě strany. Vymýšlíme plno projektů, kde je možné se zapojit:

- ROAD SHOW, SOUTĚŽE, SPONZORSTVÍ VŠEHO DRUHU, CHARITA, PRONÁJEM PROSTOR V NAŠEM AREÁLU a mnoho dalšího ...

Nápadů není nikdy dost a žádné spolupráci se nebráníme. Podporujeme charitativní akce, vyrážíme s naší Road show po republice, sponzorujeme různé sportovní či kulturní akce, pořádáme plno soutěží o zajímavé ceny. Určitě i s Vámi vymyslíme něco zajímavého a posílíme tím vzájemně své značky.


TEPfactor na cestách

TEPfactor má vlastní road show. Účastníme se všech zajímavých kulturních i sportovních akcí.

Pro pořadatele: Přijedeme na Vaši akci, kterou obohatíme naším doprovodným programem a soutěžemi.

Pro partnery: Potřebujete se zviditelnit? Staňte se naším partnerem. Vymyslíme společně doprovodný program, sampling Vašich produktů atd. 

#tepcar

Nebráníme se ničemu :)

Hledáte zajímavého partnera či místo, kde chcete propagovat své služby či produkty? TEPfactor je ideální místo, pokud pořádáte sportovní či kulturní akci a hledáte ceny do soutěže či tomboly. Nebo se Vám líbí naše soutěže a chtěli byste se zapojit a tím být zviditelněni v našich prostorách?

Nic z toho není pro nás problém. Velice rádi se s Vámi sejdeme a vymyslíme něco, co se bude líbit všem :) 

Mějte svůj úkol i Vy 

Máte pronajaté billboardy u silnice a chtěli byste spíše něco zajímavějšího? Reklamní plochu, která dokonale osloví Vaší cílovou skupinu? 

Pronajměte si vlastní úkol v TEPfactoru. Po dohodě pro Vás vyrobíme úkol, který bude přesně ve Vašem stylu podnikání. Může být pouze obrandový Vaším corporátním designem nebo Vám přímo vyrobíme úkol na míru.

Tuhle reklamu určitě nikdo nepřehlédne!

NAŠI PARTNEŘIPojišťovna Union je jak vedoucí pojišťovnou v oblasti cestovního pojištění, tak i průkopníkem v oblasti individuálního zdravotního pojištění. Má silné postavení ve vybraných segmentech neživotního pojištění, jakož i rostoucí kmen životního a individuálního zdravotního pojištění. Ve spolupráci se sesterskou společností Union zdravotná poisťovňa, a. s., nabízí Union na slovenském trhu komplexní řešení v oblasti zabezpečení péče o zdraví.

Více info


Kamery Niceboy® VEGA jsou novinkou na poli akčních kamer a jsou vážnou konkurencí všem akčním kamerám. Jejich vzrůstající obliba je dána prvotřídní kvalitou videí a celkově velmi kvalitním zpracováním kamery a zároveň jejich neuvěřitelnou cenou. 

Více info

KOPECKÝ.CZ nabízí prodej nových a ojetých vozů BMW a PEUGEOT, stejne jako jejich servis, prodej náhradních dílů a pronájem náhradních vozů.

Více info

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

na telefonním čísle:
+420 731 240 624

 nebo na mailu:
marketing@tepfactor.com

Rezervace

REZERVOVAT HRU