OPRAVDOVÝ TEAMBUILDING 

TEPfactor je unikátní místo pro stmelení pracovního týmu 40 km od Prahy.

Ideální místo pro uspořádání teambuildingu, akce pro zákazníky či partnery. Připravíme Vám nezapomenutelný zážitek, na který budou všichni vzpomínat.

Firemní akce v TEPfactoru znamenají komplexní zajištění akce, profesionalitu, spokojeného zákazníka a nevšední zážitek. V TEPfactoru prověříme týmovou spolupráci, stmelíme kolektiv, podpoříme vzájemnou komunikaci a změříme Váš unikátní TEPfactor index. Kromě týmové hry TEPfactor vám zajistíme profesionální catering, ubytování na pláži, dopravu i konferenční prostory, a to vše na jednom místě! 

#teamadventure


Profesionální catering

 Naše kuchyně pro vás připraví profesionální catering z několika variant rautů a menu, aby si každý vybral své oblíbené pokrmy. K dispozici je Vám samoobslužný bar s bohatou nabídkou občerstvení a nápojů. Večerní posezení zpříjemní třeba diskotéka na pláži nebo jiný doprovodný program. Naše prostory pohodlně pojmou až 250 osob. 

Nabídka cateringu

Doprovodný program na Vaše přání

Pro spestření Vaší firemní akce nabízíme široký výběr doprovodných programů, aby Vaše akce byla co nejlepší. Můžete si vybrat ze sportovních aktivit, ochutnávek vín, diskotéky, chytrého kvízu atd. Více informací viz přiložená prezentace :)

U nás neřešíme počasí, takže si veškerý doprovodný program můžete užít uvnitř budovy. Využijte v teplých měsících možnost grilování či venkovní aktivity, které pro Vás na přání připravíme.

U nás se nudit nebudete :)

Doprovodné programy

Profesionální školící prostory

 K firemní akci patří samozřejmě poděkování zaměstancům za dosažené výsledky, školení či prezentace nových produktů či jen příjemné posezení v klidném prostředí. Nabízíme 3 plně vybavené konferenční místnosti s celkovou kapacitou až 250 osob. 2 konferenční místnosti pojmou po 30 osobách a hlavní konferenční místnost pojme až 200 osob.

Chceme nabídnout svým klientům maximální servis a vždy se snažíme profesionálně naplnit veškeré očekávání.

Konferenční místnost

Pro vytvoření cenové kalkulace nás prosím kontaktujte: teambuilding.slapy@tepfactor.cz nebo na telefonním čísle +420 734 402 323.

Připravíme Vám nabídku, která Vám bude šitá na míru :)

Teambuilding v TEPfactoru  jsme si výborně užili! Můžeme vřele doporučit pro firemní akce. Nejednomu z kolegů se při plnění úkolů zvýšil tep :) Skvělá možnost jak kolegy/kolegyně poznat i po jiné než po pracovní stránce a pro mnohé možnost jak posunout i své hranice.

Personálu vřelý dík, zůstali bychom i déle než po zavírací době – přesto děkujeme, že jste s námi statečně vydrželi!


Michal Rejka

Branch & Sales Manager

Tel: +420 731 240 624

E-mail: michal.rejka@tepfactor.cz

Rezervace firemní akce

Rezervujte si termín pro Vaše zaměstnace, klienty či partnery.

CHCI REZERVOVAT TERMÍN