ZÁBAVA PRO KAŽDÉHO


TEPfactor nabízí nevšední druh zábavy pro Vás a Vaše děti! Chtěli jste si někdy vyzkoušet Pevnost Boyard? Tak přijeďte k nám a přesvědčte se, že dokážete spolupracovat jako tým a pomáhat si v napínavých úkolech. Skvělé místo, kam jít s dětmi, když venku prší, když nemáte program na víkend, romantický víkend ve 2, nezapomenutelný výlet s přáteli nebo prostě jen tak… Přijeďte si užít zábavu plnou pohybu nedaleko Prahy v blízkosti Slapské přehrady. 

Zažijete jedinečné dobrodružství, uděláte něco pro své tělo i mysl a hlavně se skvěle pobavíte.

Doporučujeme od 10 let.


#teamadventure

Každý měsíc jinak

 Nikdy nedopustíme, aby Vám zážitky z TEPfactoru zevšedněly, a tak na každý měsíc připravujeme originální tematickou výzdobu a s ní spojené doprovodné programy, občerstvení a i soutěže. Stačí sledovat náš FACEBOOK, kde budeme o náplni jednotlivých měsíců pravidelně informovat. Uvidíte i plán programu do budoucna a budete si tak moci vybrat takové zážitky, jaké jsou Vaší povaze a preferencím nejbližší.


Hrajte a vyhrajte

V průběhu roku pořádáme několik typů soutěží. Některé probíhají na našich stránkách v sítích FACEBOOK a INSTAGRAM, jiné se odehrávají přímo v TEPfactoru. Nyní u nás probíhá soutěž o: horská kola, poukaz na víkendový wellness, roční kurz cizího jazyka, poukazy do TEPfactoru, vouchery na kurz líčení, produkty PEPSI a další ceny! Sledujte náš FACEBOOK, kde budeme postupně informovat, o co se právě soutěží.

 Vytvořte rezervaci a zapojte se do naší soutěže i Vy! Ceny jsou opravdu lákavé.

Narozeniny, výročí, životní událost

Není nad to, oslavit narozeniny, výročí či jakoukoliv životní událost v kruhu přátel a rodiny. Proč toto setkání neuspořádat někde, kde se skvěle pobavíte, najíte a ještě k tomu i vyspíte :) TEPfactor je ideální místo pro jakoukoliv oslavu nebo párty. Na jednom místě najdete úplně vše!

Sestavte týmy a přijďte slavit k nám. Pro oslavence nabízíme 3 hodiny hry zdarma*, speciální narozeninové menu, tematickou výzdobu a soukromí oddělených prostor. Na věku nezáleží, narozeninovou párty si u nás užije každý.

*platí od 10 osob.Rozlučte se u nás :)

TEPfactor je ideálním místem na rozlučku se svobodou. Ženich nebo nevěsta u nás mají 3 hodiny hry zdarma*. Skvěle se pobavíte při naší týmové hře, k dispozici je Vám samoobslužný bar s bohatou nabídkou alkoholických nápojů a samozřejmě u nás můžete přespat. Chcete tančit až do rána, zpívat karaoke nebo si najmout striptérku? Obraťte se na nás, rádi Vám zajistíme jakýkoliv doprovodný program. Na tuto akci nikdy nezapomenete!

*platí od 10 osob. 


1

ZÁBAVA

1

DOBRODRUŽSTVÍ

1

SPOLUPRÁCE

Neváhejte nás kontaktovat

Tel: +420 777 000 927

mail:
chotilsko@tepfactor.com

Rezervujte svůj termín ještě dnes

.

REZERVOVAT HRU