majova_nabidka_1920x1080_v8.jpg

Carousel 2.jpg

puzzle_1920x1080.jpg

TEPfactor je nevšední zábava pro každého, kdo touží zažít dobrodružství. Ať už hledáte program na víkend, nebo plánujete firemní teambuildingnarozeninovou oslavu, rozlučku či školní výlet, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru máme hezky celý rok.

Firemní akce

Stmelili jsme již tisíce kolektivů a stmelíme i ten váš. Nabízíme nevšední zážitek vašim zaměstnancům, zákazníkům, firemním partnerům i kolegům. Celou akci vám pomůžeme zorganizovat dle vašich představ, ušetříme vám čas i stres a naservírujeme nevšední zážitek. Originální hra prověří komunikaci členů týmu, ochotu spolupracovat a pomáhat si. Mimo hry nabízíme řadu dalších doprovodných programů.

_SHOW_MORE _SHOW_MORE
DSCN0061-2.jpg

Školní výlety

Hrady, zámky, muzea – tam už všichni byli. Vezměte děti na školní výlet, na který budou dlouho vzpomínat. Školním skupinám nabízíme speciální cenové balíčky. Hru Boyard si můžete rezervovat ve dvou časových blocích od pondělí do čtvrtka.

Školní výlet je možné spojit i s návštěvou několika muzeí v nedalkém okolí. Lze dojít i pěšky a udělat si tak příjemnou procházku. K dispozici jsou tyto muzea: Nový Knín - muzeum zlata, Chotilsko - muzeum balónového létání a povodí Vltavy, Prostřední Lhota - hornické muzeum a venkovského života

_SHOW_MORE _SHOW_MORE
DSCN0002.JPG

Rodinný výlet

Přemýšlíte kam se staršími dětmi na výlet, aby si ho užila celá rodina? Nebo hledáte, kam vyrazit s partou kamarádů? Pak jste na správné adrese. Jen u nás prověříte, jestli dokážete spolupracovat jako tým a vzájemně si pomáhat. V TEPfactoru máme léto celý rok, proto svou návštěvu můžete naplánovat na jakékoliv roční období a za každého počasí. Za tenhle tip na výlet vás budou všichni milovat!

Dětem samostatně doporučujeme hru od 10 let věku, pokud půjdou i s rodiči mohou i mladší od 6 let věku.

_SHOW_MORE _SHOW_MORE
DSC00731.jpg

Ubytování

Doplňte Váš program ubytováním ve vytápěných indoor bungalovech, outdoor srubech či VIP pokojích. Celková kapacita je 100 lůžek. Snídaně je v ceně ubytování. Na e-shopu za zvýhodněnou cenu.

_SHOW_MORE _SHOW_MORE
DSC06845.jpg