firemní teambuilding

Unikátní sportovně zábavní park.

Zábavní park TEPfactor - unikátní místo pro firemní teambuilding i školení.

Zažijte teambuilding jako nikdy předtím! V unikátní týmové hře prověříte týmového ducha a dočkáte se zábavy i adrenalinu, potrápíte mozkovny a trochu se zapotíte.

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 záludných úkolů, které budete plnit v 2-5 členných týmech. Jestli do týmu přiberete kamarády, rodinu, nebo kolegy z práce záleží jen na vás - TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce. Prověříme vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem pokoříte každou výzvu.
Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna čeká jen na opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen oni otevřou truhlici s pirátským zlatem!

Hrajte tak dlouho, jak vám síly dovolí - platíte za odehrané minuty. Délka hry je obvykle 3-4 hodiny.
Úkoly můžete plnit v libovolném pořadí a pokusů máte neomezeně. Pokud vytrváte, zdoláte každý úkol!

TEPfactor je netradiční zábava pro každého, kdo chce zažít dobrodružství. Ať už plánujete firemní teambuilding, nebo hledáte program pro rodinu na víkend či místo pro školní výlet, jste na správné adrese. A počasí u nás řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru máme hezky neustále.

Firemní akce

Stmelili jsme již tisíce kolektivů a stmelíme i ten váš. Nabízíme nevšední zážitek vašim zaměstnancům, zákazníkům, firemním partnerům i kolegům. Celou akci vám pomůžeme zorganizovat dle vašich představ, ušetříme vám čas i stres a naservírujeme nevšední zážitek. Originální hra prověří komunikaci členů týmu, ochotu spolupracovat a pomáhat si. Mimo hry nabízíme také řadu doprovodných programů.

Family days | Akce pro klienty | Workshopy | Školení | Networking | Konference

Catering

Vyhládlo vám po hře? Občerstvit se můžete na samoobslužném baru nebo vám s láskou připravíme některé z našich menu. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky cateringu!

Ubytování

Chcete úspěch ve hře řádně oslavit a netrápit se s odjezdem domů? Není problém. Ubytujeme vás ve stylových čtyřlůžkových plážových bungalovech. Ráno vás probudí zpěv ptáků a snídani vám naservírujeme skoro až do postele. Pro náročnější klienty nabízíme VIP pokoje s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita ubytování je 104 lůžek.

Pro více informací a cenovou kalkulaci kontaktujte našeho Event Managera:
teambuilding@tepfactor.cz

Stále váháte? Podívejte se na často kladené dotazy nebo recenze návštěvníků!