kariéra

Pracujte v TEPfactoru!

Přidejte se k nám a staňte se součástí TEPfactoru Slapy! Hledáme nové kolegy do našeho týmu na různé pracovní pozice.

Baví vás výzvy? Hledáte různorodou a zajímavou práci? Pak hledáme právě vás!

Nabízíme:

  • Práci v jedinečném konceptu volnočasových aktivit
  • Firemní zázemí
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Služební telefon, notebook
  • Mladý kolektiv
  • Příspěvek: na obědy, na dopravu
  • Práce na HPP
  • Pracovní doba po-pá
  • Možnost se domluvit na home-office
  • Možnost osobního i karierního růstu
  • Základní plat + měsíční pohyblivá složka + půlroční bonusy

Požadujeme:

  • Reprezentativní a milé vystupování
  • Minimálně SOŠ nebo SŠ vzdělání
  • Zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost, aktivní přístup k práci, pozitivně naladěnou osobnost, schopnost učit se novým věcem, týmový hráč, nemít strach z nových věcí a nebát se zkoušet nové věci
  • Zkušenost z oboru výhodou
  • Kreativní osobnost s tahem na branku
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty
  • Zasílání nabídek na spolupráci
  • Přebrání celého portfolia stávajících klientů
  • Hledání nových klientů (nápadům a zkušenostem se meze nekladou)
  • Příprava celého projektu/akce od začátku do konce
  • Hledání společné cesty s klientem
  • Úzká spolupráce s managerem pobočky
  • Práce na PC (MS word, excel, powerpoint)
  • Plánování akcí včetně doprovodného programu
  • Práce s personálem, zajištění směn na vybrané akce

Těšíme se na vaše CV a motivační dopisy, stejně jako na budoucí spolupráci.
Své životopisy prosím posílejte na lucie.chalupecka@tepfactor.cz.

Nabízíme:

  • Práce na směny (krátký a dlouhý týden)

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost, zvládání stresových situací, aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, pozitivně naladěnou osobnost, schopnost učit se novým věcem, týmový hráč
  • Aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni

  • Komunikace se zákazníky
  • Debaras (příprava snídaní a cateringů, sklízení nádobí)
  • Zajištění chodu recepce
  • Práce na PC (MS word, excel)
  • Částečná administrativa
  • Práce s pokladním systémem
  • Denní uzávěrky

Nabízíme:

  • Firemní zázemí rozrůstající se firmy do zahraničí
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Možnost práce na směny (krátký a dlouhý týden)
  • Půlroční bonusy
  • Příspěvek na stravování

Požadujeme:

  • Reprezentativní a milé vystupování, extrovertní tip
  • Pozitivně naladěnou osobnost
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Organizační schopnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Zvládání stresových situací
  • Tvůrčí, kreativní a aktivní přístup k práci
  • Aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • Uvádění klientů do hry, vysvětlení pravidel
  • Aktivní komunikace s klienty
  • Výpomoc recepci
  • Zapojení do dalších projektů a promo akcí TEPfactoru