kariéra

Pracujte v TEPfactoru!

Přidejte se k nám a staňte se součástí TEPfactoru Slapy! Hledáme nové kolegy do našeho týmu na různé pracovní pozice.

Baví vás výzvy? Hledáte různorodou a zajímavou práci? Pak hledáme právě vás!

Nabízíme:

  • Práci v jedinečném konceptu volnočasových aktivit
  • Firemní zázemí
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Mladý kolektiv
  • Práce na směny (krátký a dlouhý týden)
  • Možnost osobního i karierního růstu
  • Základní plat + měsíční pohyblivá složka + půlroční bonusy

Požadujeme:

  • Reprezentativní a milé vystupování
  • Minimálně SOŠ nebo SŠ vzdělání
  • Zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost, zvládání stresových situací, aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, pozitivně naladěnou osobnost, schopnost učit se novým věcem, týmovového ducha
  • Aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky
  • Zajištění chodu recepce
  • Vyřizování hovorů a emailů
  • Práce na PC (MS word, excel)
  • Částečná administrativa
  • Práce s pokladním systémem
  • Denní uzávěrky
  • Debaras a kontrola úklidu prostor

Své životopisy prosím posílejte na eliska.darilkova@tepfactor.cz.