časté dotazy

Zábavní centrum TEPfactor Slapy - často kladené dotazy.

Pro koho je hra vhodná?

Hra je vhodná pro všechny nadšence, kteří se nebojí překonávat nové výzvy a mají týmového ducha. Ať už hledáte místo pro rodinný výlet, firemní teambuilding nebo školní akci, v TEPfactoru jste na správném místě. Hru doporučujeme dětem od 10let. Menší děti hru zvládnou s doprovodem rodičů. Žádný jiný věkový limit hra nemá, záleží jen na tom, jak se cítíte :-).

Jak hra probíhá?

Po příjezdu do TEPfactoru se přihlásíte na recepci, rozdělíte se do týmů po max. 5 osobách. Každý tým si vymyslí svůj název a obdržíte herní čipy a karty. Poté se vás ujme náš pirát a vysvětlí pravidla hry. Hra může začít! Do jeskyně s 25 úkoly vstupujete všichni najedou, za dveře jednotlivých úkolů musí ale každý tým sám. Pokud se vám nepovede úkol splnit napoprvé, nezoufejte - máte neomezené množství pokusů a úkoly můžete plnit v libovolném pořadí. Pokud posbíráte úspěšně všechny indicie, můžete otevřít truhlici s pokladem. Hra není časově omezena. Záleží jen na vás, jak dlouho budete chtít v naší herní jeskyni zůstat.

Co si mám vzít na sebe?

S sebou si vezměte pohodlné sportovní věci na převlečení, tenisky a ručník. K převlečení jsou vám k dispozici šatny, uzamykatelné skříňky na věci a následně i sprchy, kdybyste se náhodou u nás zapotili. Nic jiného není potřeba, občerstvit se můžete u nás na samoobslužném baru.

Je potřeba rezervovat termín?

Doporučujeme si rezervaci udělat v našem rezervačním systému. Budete mít jistotu, že nebude plná kapacita. Otevřeno máme celoročně.

Jaká je průměrná délka hry a kolik mě to bude stát?

TEPfactor je neopakovatelný zážitek. Záleží tedy na vás, kolik času budete chtít ve hře strávit. Platíte za odehrané minuty. Podívejte se na aktuální ceník.

Jak se k Vám dostanu?

TEPfactor najdete v obci Chotilsko nedaleko Slapské přehrady. Dostat se k nám můžete jak hromadnou dopravou, tak vlastním autem - cesta je značena součástí areálu je velkokapacitní parkoviště. Podrobný popis, jak se k nám dostat naleznete na stránce pobočky.

TEPfactor ale nenajdete jen v Čechách - další naše pobočky můžete navštívit také ve Varšavě či Dubaji.