časté dotazy

Zábavní centrum TEPfactor Slapy - často kladené dotazy.

Pro koho je hra vhodná?

Hra je vhodná pro všechny nadšence, kteří se nebojí překonávat nové výzvy a mají týmového ducha. Ať už hledáte místo pro rodinný výlet, firemní teambuilding nebo školní akci, v TEPfactoru jste na správném místě. Hru doporučujeme dětem od 10let. Menší děti hru zvládnou s doprovodem rodičů. Žádný jiný věkový limit hra nemá, záleží jen na tom, jak se cítíte :-).

Jak hra probíhá?

Po příjezdu do TEPfactoru se přihlásíte na recepci, rozdělíte se do týmů po max. 5 osobách. Každý tým si vymyslí svůj název a obdržíte herní čipy a karty. Poté se vás ujme náš pirát a vysvětlí pravidla hry. Hra může začít! Do jeskyně s 25 úkoly vstupujete všichni najedou, za dveře jednotlivých úkolů musí ale každý tým sám. Pokud se vám nepovede úkol splnit napoprvé, nezoufejte - máte neomezené množství pokusů a úkoly můžete plnit v libovolném pořadí. Pokud posbíráte úspěšně všechny indicie, můžete otevřít truhlici s pokladem. Hra není časově omezena. Záleží jen na vás, jak dlouho budete chtít v naší herní jeskyni zůstat.

Co si mám vzít na sebe?

S sebou si vezměte pohodlné sportovní věci na převlečení, tenisky a ručník. K převlečení jsou vám k dispozici šatny, uzamykatelné skříňky na věci a následně i sprchy, kdybyste se náhodou u nás zapotili. Nic jiného není potřeba, občerstvit se můžete u nás na samoobslužném baru.

Je potřeba rezervovat termín?

Doporučujeme si rezervaci udělat v našem rezervačním systému. Budete mít jistotu, že nebude plná kapacita a nejeli jste k nám zbytečně. Otevřeno máme celoročně, naše posádka odpočívá pouze na Vánoce.

Jaká je průměrná délka hry a kolik mě to bude stát?

TEPfactor je neopakovatelný zážitek. Záleží tedy na vás, kolik času budete chtít ve hře strávit. Platíte za odehrané minuty a ještě od nás dostanete jako bonus 10 minut zdarma, abyste se mohli v klidu občerstvit. Podívejte se na aktuální ceník.

Jak se k Vám dostanu?

TEPfactor najdete v obci Chotilsko nedaleko Slapské přehrady. Dostat se k nám můžete jak hromadnou dopravou, tak vlastním autem - cesta je značena součástí areálu je velkokapacitní parkoviště. Podrobný popis, jak se k nám dostat naleznete na stránce pobočky.

TEPfactor ale nenajdete jen v Čechách - další naše pobočky můžete navštívit také ve Varšavě či Dubaji.