napsali o nás

TEPfactor očima návštěvníků.

„Už jsme byly s holkama po páté. Líbilo se nám asi vše, hlavně pneumatiky, bazén, bludiště z gum, válce… Nové úkoly jsou super, není co vytknout, lepší než dříve. Pro mě jsou lepší úkoly fyzické. Škoda, že chybí nějaký úkol ve tmě s ÚV zářením, to by bylo super.“
Andrea Bílková – taneční škola INFUN

Zpětná vazba od klienta

Rád bych Vám velice poděkoval za možnost si u vás v TEPfactoru zahrát hru, kterou jsme v podobném podání všichni vídali v televizních pořadech a hlavně jsme si jí všichni toužili sami zahrát. A to se povedlo! Byli jsme u vás 6.9.2019 a musím říct, že jsme u vás strávili několik skvělých hodin a nebudu absolutně přehánět, když řeknu, že u nás nebylo jediného člověka, kterému by se hra nelíbila a neodvážel si od vás skvělé zážitky! Zbytek dne a dny následující se nikdo nebavil o ničem jiném…a pouze v superlativech, což nebývá tak časté :-). Od samotné koncepce hry, přes úkoly, připravenost místností a personálu, provázejícího piráta až po finální catering…vše naprosto perfektní!

Zkrátka a dobře jsme si to u vás všichni neskutečně užili a nejraději bych k vám jel ihned znovu. Škoda, že nyní bych měl před všemi asi velikou výhodu, jelikož bych nejraději vzal všechny své přátele :-).

Jako poslední věc bych chtěl poděkovat vašemu personálu, který se o nás o všechny skvěle staral, ale hlavně také odvezl kolegyni, které se udělalo nevolno a musela odjet domů. Vyřiďte prosím dotyčné mé velké díky.

Ještě jednou za vše moc děkuji a budu se u vás těšit zase někdy na viděnou!


Marek T. z firmy Kinstellar

„Při našem teambuildingu jsme využili hru i ubytování v TEPfactoru. Bylo to skvělé. Pirát nás bavil po celý večer i při hře - byl úžasný :) Většina z nás má ráda různé Escapy a tady jich Tepfactor nabízí rovnou 25, což je mega :).
Štěpánka G., Vitte Nejdek s.r.o.

Pevnost Boyard po česku – zážitek na celý život

Jste fanoušci známé televizní soutěže Pevnost Boyard? V zábavním parku TEPfactor nedaleko Slapské přehrady si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, co zažívají hráči uvnitř pevnosti. Stejnou možnost mají návštěvníci i ve Varšavě a v Dubaji. Hluboko v útrobách pirátské jeskyně tu na dobrodruhy čeká 25 zapeklitých úkolů, šifer a hádanek. O tom, jaká byla cesta k pirátskému pokladu, si povídáme se zakladatelem TEPfactoru Tomášem Chroustem... celý článek

[Sendire.cz 6.12.2019]

Chcete se dobře pobavit a vypnout? Pak zkuste TEPfactor. Je to dobrodružná hra zaměřená na týmovou spolupráci, adrenalin, dobrodružství, zábavu a výzvu. Za pět let fungování na Slapech zocelila už přes 200 tisíc nadšenců a utužila tisíce pracovních a sportovních kolektivů, školních tříd a rodin. Nově bude TEPfactor i v Dubaji. Tak si třeba můžete zahrát na dovolené.

„Potěšilo nás, že byly nové úkoly. Některé byly stejné, ale třeba pozměněné v plnění. V TEPfactoru jsme byli již po druhé a došli jsme opět k pokladu.
Hra nás baví a přijdeme určitě znovu.“
Eliška K., Rakovník

Kam za nejlepším teambuildingem?

Plánujete firemní večírek a jde vám hlava kolem z nepřeberné nabídky míst a možností? Přestaňte se trápit, našli jsme místo, kde nabízejí všechny služby pohromadě a celou akci vám pomohou doladit zkušení Event Manageři... celý článek

[hrnews.cz 3.9.2018]

Další recenze návštěvníků můžete najít na TripAdvisoru.