reviews

Customer reviews and recommandations.

"I've visited TEPfactor with my colleagues as a teambuilding activity and it was exactly what we've been hoping for it would be! It is physically and mentally exhausting but it is worth it! Great place to have fun, solve riddles, work in a team and bruise yourself. I think it would be a good place for stag party. It took us almost 4 hours to solve all the rooms."

Rád bych Vám velice poděkoval za možnost si u vás v TEPfactoru zahrát hru, kterou jsme v podobném podání všichni vídali v televizních pořadech a hlavně jsme si jí všichni toužili sami zahrát. A to se povedlo! Byli jsme u vás 6.9.2019 a musím říct, že jsme u vás strávili několik skvělých hodin a nebudu absolutně přehánět, když řeknu, že u nás nebylo jediného člověka, kterému by se hra nelíbila a neodvážel si od vás skvělé zážitky! Zbytek dne a dny následující se nikdo nebavil o ničem jiném…a pouze v superlativech, což nebývá tak časté :-). Od samotné koncepce hry, přes úkoly, připravenost místností a personálu, provázejícího piráta až po finální catering…vše naprosto perfektní!

Zkrátka a dobře jsme si to u vás všichni neskutečně užili a nejraději bych k vám jel ihned znovu. Škoda, že nyní bych měl před všemi asi velikou výhodu, jelikož bych nejraději vzal všechny své přátele :-).

Jako poslední věc bych chtěl poděkovat vašemu personálu, který se o nás o všechny skvěle staral, ale hlavně také odvezl kolegyni, které se udělalo nevolno a musela odjet domů. Vyřiďte prosím dotyčné mé velké díky.

Ještě jednou za vše moc děkuji a budu se u vás těšit zase někdy na viděnou!

Marek T. z firmy Kinstellar

"TEPfaktor is really good place for active time with friends, colleagues or childrens. I had really good time there."
"Can recommend also for Kids. We was here celebrating son 's 10th birthday And it was Very good experience."

Read more reviews on TripAdvisor.