rodinné výlety i oslavy

Unikátní sportovně zábavní park.

Zábavní park TEPfactor - unikátní místo pro firemní teambuilding a rodinné i školní výlety.

Zažijte na vlastní kůži unikátní týmovou hru TEPfactor! Prověříte týmového ducha a prožijete hodiny plné zábavy i adrenalinu, potrápíte mozkovny a trochu se zapotíte.

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech (2-5 hráčů). Jestli do týmu přiberete rodiče, kamarády, spolužáky, nebo kolegy z práce záleží jen na vás - TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce. Prověříme vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu.
Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen na ně čeká truhlice s pirátským pokladem. Zlata berte, kolik unesete!

Hrajte tak dlouho, jak vám síly dovolí - platíte za odehrané minuty nikoli hodiny. Běžný čas hry jsou 3-4 hodiny.
Je jen na vás, v jakém pořadí budete úkoly plnit. Pokusů máte neomezeně a když vytrváte, určitě se to povede!

TEPfactor je nevšední zábava pro každého, kdo touží zažít dobrodružství. Ať už hledáte program na víkend, nebo plánujete firemní teambuilding či školní výlet, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru máme hezky celý rok.

Tajný tip! Užijte si hru ve větší skupině lidí, sestavte více týmů a odstartujte mezi sebou TEP závod. Vyhrává tým, který splní víc úkolů v lepším čase a získá více bodů.

Akční výlet

Přemýšlíte kam se staršími dětmi na výlet, aby si ho užila celá rodina? Nebo hledáte, kam vyrazit s partou kamarádů? Pak jste na správné adrese. Jen u nás prověříte, jestli dokážete spolupracovat jako tým a vzájemně si pomáhat. V TEPfactoru máme léto celý rok, proto svou návštěvu můžete naplánovat na jakékoliv roční období a za každého počasí. Za tenhle tip na výlet vás budou všichni milovat!

Oslavy

Chcete uspořádat party, na kterou oslavenec jen tak nezapomene? Užijte si ve společnosti svých přátel originální narozeninovou oslavu nebo třeba rozlučku se svobodou. Program máme pro malé i pro velké, pro pány i pro dámy. Rádi se postaráme o celou vaši oslavu včetně ubytování, pohoštění a skvělého programu. Vy se budete jen bavit!

 

Přijímáme platební metody SODEXO, EDENRED i UP (dříve Cheque Déjeuner).
Lze platit těmito metodami i online na našem e-shopu.

Ceník BOYARD

  hra - vstupné na 1h
hra - vstupné na 4h
     
dítě (do 15 let)
379 1 516 Kč
dospělý 479 1 916 Kč

Uvedené ceny platí pro 1 osobu. Celková cena vstupného do hry se počítá podle odehraných minut.
V případě platby kartou na místě je uplatňován poplatek 5 Kč.
Po odehrání 4 hodin (240 min) máte 5. hodinu hry zdarma.

Ceník UBYTOVÁNÍ

Chcete úspěch ve hře řádně oslavit a netrápit se s odjezdem domů? Není problém. Ubytujeme vás ve stylových čtyřlůžkových plážových bungalovech, které jsou umístěny ve vedlejší vytápěné hale. Ráno vás probudí zpěv ptáků a snídani vám naservírujeme skoro až do postele.

BUNGALOV 1 noc
1 osoba
550,-
VIP pokoj 1 noc
1 osoba
1050,-

Uvedené ceny platí pro 1 osobu. Snídaně je v ceně ubytování.

Stále váháte? Podívejte se na často kladené dotazy nebo recenze návštěvníků!