Rodinné výlety / Oslavy

 

Rezervuj
Zábavní park TEPfactor - unikátní místo pro firemní teambuilding a rodinné i školní výlety.

Rodinný výlet

Přemýšlíte kam se staršími dětmi na výlet, aby si ho užila celá rodina? Nebo hledáte, kam vyrazit s partou kamarádů? Pak jste na správné adrese. Jen u nás prověříte, jestli dokážete spolupracovat jako tým a vzájemně si pomáhat. V TEPfactoru máme léto celý rok, proto svou návštěvu můžete naplánovat na jakékoliv roční období a za každého počasí. Za tenhle tip na výlet vás budou všichni milovat!
Dětem samostatně doporučujeme hru od 10 let věku, pokud půjdou i s rodiči mohou i mladší od 6 let věku.

Oslavy narozenin / Rozlučky se svobodou

Chcete uspořádat party, na kterou oslavenec jen tak nezapomene? Užijte si ve společnosti svých přátel originální narozeninovou oslavu nebo třeba rozlučku se svobodou. Program máme pro malé i pro velké, pro pány i pro dámy. Rádi se postaráme o celou vaši oslavu včetně ubytování, pohoštění a skvělého programu. Vy se budete jen bavit! Máme pro vás připraveno vše pod jednou střechou a zaručeně se nudit nebudete. 

A POZOR!!! Pro oslavence, ženicha či nevěstu máme program zdarma - to znamená, že pokud k nám přijedete uspořádat rozlučku se svobodou, nebo narozeninovu oslavu tak má tato osoba hru Boyard zdarma, jednu z vodních aktivit zdarma a dokonce i ubytování

Pro naplánování nebo případnou nabídku kontaktujte našeho event managera:

Klára Černá
klara.cerna@tepfactor.cz
+ 420 739 119 445