Zábavní park TEPfactor je skvělé místo pro školní výlety nebo teambuilding pro učitele.

Navštivte unikátní sportovně zábavní park TEPfactor! V originální týmové hře prověříte týmového ducha a zažijete zábavu i adrenalin, potrápíte své hlavy a trochu se zapotíte.

V temných zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 místností s úkoly, které otestují vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu. Do svého týmu 2-5 hráčů přiberete kohokoli - kamarády, spolužáky, nebo rodiče - TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce.
Pokud úspěšně zdoláte úkol, získáte jednu z 20 indicií, pomocí kterých odemknete 4 bonusové místnosti. Truhlice s pirátským pokladem čeká jen na opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen ti mohou naplnit kapsy zlatem!

Úkoly plňte v jakém pořadí chcete - je to jen na vás. I když napoprvé neuspějete, nezoufejte - pokusů máte neomezeně a když vytrváte, určitě se to povede!

TEPfactor je nevšední pro všechny, kdo chtějí zažít dobrodružství a zábavu. Ať už plánujete školní výlet, nebo hledáte místo pro rodinný výlet či firemní teambuilding, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru máme hezky celý rok.

Školní výlet u vody!

Hrady, zámky, muzea – tam už všichni byli. Vezměte děti na školní výlet, na který budou dlouho vzpomínat. Školním skupinám nabízíme nejen indoordovou zábavu ve stylu pevnosti Boyard, ale NOVĚ také máme připravený program u vody na Nové Živohošti, kde na vás čeká aktivita Flexi fun (mobilní úkoly které prověří vaši trpělivost, zručnost a šikovnost) a dále k tomu budou zapůjčena šlapadla a děti se tak budou moci projíždět po krásné vodní ploše.

Teambulding pro učitele.

Máme připravenou speciální nabídku pro pedagogický sbor - odpočiňte si, uvolněte se při plnění úkolů a zapomeňte na běžné starosti. Nabízíme také možnost ubytování a cateringu.

Ceník:

Pro školní a jiné skupiny nabízíme zvýhodněnou cenu za 3 hodinový herní blok. Možnost příjezdu v 8:30 (čas hry 9:00-12:00), nebo v 12:00 (čas aktivity 12:30-15:30) vždy pondělí-čtvrtek. V rámci školního výletu je také možné navštívit muzeum v Chotilsku.

  cena za 1 dítě
hodinový blok, skupiny po-čt
začátek hry 9:00 nebo 12:30
599 Kč
3 hodinový blok, skupiny pá-ne
příjezd po domluvě s managerem
799 Kč

Nabídka platí pro organizované skupiny žáků základních a středních škol, sportovní kluby a tábory. Účastníci musí být mladší 26 let. Skupinou se rozumí více než 15 osob. Pro rezervování termínu bez omezení příjezdu nás prosím kontaktujte. Tyto rezervace lze provádět pouze po 15. hodině.

Pro více informací nás kontaktujte na:
skoly@tepfactor.cz