Zábavní park TEPfactor je skvělé místo pro školní výlety nebo teambuilding pro učitele.

Školní výlet u vody!

Hrady, zámky, muzea – tam už všichni byli. Vezměte děti na školní výlet, na který budou dlouho vzpomínat. Školním skupinám nabízíme nejen indoordovou zábavu ve stylu pevnosti Boyard, ale NOVĚ také máme připravený program u vody na Nové Živohošti, kde na vás čeká aktivita Flexi fun (mobilní úkoly které prověří vaši trpělivost, zručnost a šikovnost) a dále k tomu malá šifrovací hra na našich katamaránech či šlapadla. Děti si tak budou moci užít projížďku po krásné vodní ploše za asistence našeho proškoleného personálu. Není tedy potřeba jakýchkoliv znalostí s řízením plavidla.

Případně je možné i nakombinovat s dalšími aktivitami a třeba i navštívit některá muzea jež jsou nedaleko naší indoorové aktivity Boyard.
Lze z Chotislka dojít i pěšky a udělat si tak příjemnou procházku. K dispozici jsou tyto muzea: Nový Knín - muzeum zlata, Chotilsko - muzeum balónového létání a povodí Vltavy, Prostřední Lhota - hornické muzeum a venkovského života.

Rezervujte pouze přes:
tel.: 739 119 445
email: klara.cerna@tepfactor.cz 

Teambulding pro učitele.

Máme připravenou speciální nabídku pro pedagogický sbor - odpočiňte si, uvolněte se při plnění úkolů a zapomeňte na běžné starosti. Nabízíme také možnost ubytování a cateringu.

Ceník:

Pro školní a jiné skupiny nabízíme zvýhodněnou cenu za 3 hodinový herní blok. Možnost příjezdu v 8:30h (čas hry 9:00h-12:00h), nebo v 12:00h (čas aktivity 12:30h-15:30h) vždy pondělí-čtvrtek. V rámci školního výletu je také možné navštívit muzeum v Chotilsku.

  cena za 1 dítě
hodinový blok, skupiny po-čt
začátek hry 9:00 nebo 12:30h
499 Kč
3 hodinový blok, skupiny pá-ne
příjezd po domluvě s managerem
799 Kč

Nabídka platí pro organizované skupiny žáků základních a středních škol, sportovní kluby a tábory. Účastníci musí být mladší 26 let. Skupinou se rozumí více než 15 osob. Pro rezervování termínu bez omezení příjezdu nás prosím kontaktujte. Tyto rezervace lze provádět pouze po 15. hodině.

Pro více informací nás kontaktujte na:

tel.: +420 739 119 445
e-mail: skoly@tepfactor.cz