Outdoor

Zábavní park TEPfactor je skvělé místo pro školní výlety nebo teambuilding pro učitele.

Školní výlet u vody!

Hrady, zámky, muzea – tam už všichni byli. Vezměte děti na školní výlet, na který budou dlouho vzpomínat. Školním skupinám nabízíme nejen indoordovou zábavu ve stylu pevnosti Boyard, ale NOVĚ také máme připravený program u vody na Nové Živohošti, kde na vás čeká aktivita Flexi fun (mobilní úkoly které prověří vaši trpělivost, zručnost a šikovnost) a dále k tomu malá šifrovací hra na našich katamaránech či šlapadla. Děti si tak budou moci užít projížďku po krásné vodní ploše za asistence našeho proškoleného personálu. Není tedy potřeba jakýchkoliv znalostí s řízením plavidla.

Případně je možné i nakombinovat s dalšími aktivitami a třeba i navštívit některá muzea jež jsou nedaleko naší indoorové aktivity Boyard.
Lze z Chotislka dojít i pěšky a udělat si tak příjemnou procházku. K dispozici jsou tyto muzea: Nový Knín - muzeum zlata, Chotilsko - muzeum balónového létání a povodí Vltavy, Prostřední Lhota - hornické muzeum a venkovského života.

Ceník:

  cena za 1 dítě
hodinový blok, skupiny po-čt
začátek hry 9:00 nebo 12:30h
499 Kč
3 hodinový blok, skupiny pá-ne
příjezd po domluvě s managerem
799 Kč

 

Pro školní a jiné skupiny nabízíme zvýhodněnou cenu za 3 hodinový herní blok. Možnost příjezdu v 8:30h (čas hry 9:00h-12:00h), nebo v 12:00h (čas aktivity 12:30h-15:30h) vždy pondělí-čtvrtek. V rámci školního výletu je také možné navštívit muzeum v Chotilsku.
Nabídka platí pro organizované skupiny žáků základních a středních škol, sportovní kluby a tábory. Účastníci musí být mladší 26 let. Skupinou se rozumí více než 15 osob. Pro rezervování termínu bez omezení příjezdu nás prosím kontaktujte. 

Pro více informací nás kontaktujte na:

tel.: +420 739 119 445
e-mail: skoly@tepfactor.cz