akční školní výlet

Unikátní zábavní centrum.

Zábavní park TEPfactor je skvělé místo pro školní výlety nebo teambuilding pro učitele.

Navštivte unikátní zábavní centrum TEPfactor! V unikátní hře inspirované televizní soutěží Pevnost Boyard prověříte týmového ducha a zažijete zábavu i adrenalin, potrápíte své hlavy a trochu se zapotíte.

V temných zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 místností s úkoly, které otestují vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu. Do svého týmu 2-5 hráčů přiberete kohokoli - kamarády, spolužáky, nebo rodiče - TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce.
Pokud úspěšně zdoláte úkol, získáte jednu z 20 indicií, pomocí kterých odemknete 4 bonusové místnosti. Truhlice s pirátským pokladem čeká jen na opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen ti mohou naplnit kapsy zlatem!

Úkoly plňte v jakém pořadí chcete - je to jen na vás. I když napoprvé neuspějete, nezoufejte - pokusů máte neomezeně a když vytrváte, určitě se to povede!

TEPfactor je nevšední pro všechny, kdo chtějí zažít dobrodružství a zábavu. Ať už plánujete školní výlet, nebo hledáte místo pro rodinný výlet či firemní teambuilding, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru máme hezky celý rok.

Školní výlet

Hrady, zámky, muzea – tam už všichni byli. Vezměte děti na školní výlet, na který budou dlouho vzpomínat. Školním skupinám nabízíme speciální cenové balíčky. Hru si můžete rezervovat ve dvou časových blocích od pondělí do čtvrtka.

Svačinové balíčky

Využijte naší nabídky svačinových balíčků!

Teambulding pro učitele

Máme připravenou speciální nabídku pro pedagogický sbor - odpočiňte si, uvolněte se při plnění úkolů a zapomeňte na běžné starosti. Nabízíme také možnost ubytování a cateringu. Zjistěte podrobné informace o teambuildingu pro učitele.

Ceník hry

Pro školní a jiné skupiny nabízíme zvýhodněnou cenu za 3 hodinový herní blok. Možnost příjezdu v 8:00 (čas hry 8:30-11:30), nebo v 11:00 (čas hry 11:30-14:30) vždy pondělí-čtvrtek.

  hlavní sezóna 1.4.-30.6.vedlejší sezóna 1.7.-31.3.
3 hodinový blok (cena za 1 dítě)
449 Kč 399

Nabídka platí pro skupiny žáků základních a středních škol, účastníky táborů a organizované dětské výlety ve dnech pondělí až čtvrtek.

Pro více informací nás kontaktujte na:
veronika.korbova@tepfactor.com

Stále váháte? Podívejte se na často kladené dotazy nebo recenze návštěvníků!

3.hodinové bloky:

8:00 příjezd, 8:30 – 11:30

11:00 příjezd, 11:30 – 14:30