akční školní výlet

Unikátní sportovně zábavní park.

Zábavní park TEPfactor je skvělé místo pro školní výlety nebo teambuilding pro učitele.

Navštivte unikátní sportovně zábavní park TEPfactor! V originální týmové hře prověříte týmového ducha a zažijete zábavu i adrenalin, potrápíte své hlavy a trochu se zapotíte.

V temných zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 místností s úkoly, které otestují vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu. Do svého týmu 2-5 hráčů přiberete kohokoli - kamarády, spolužáky, nebo rodiče - TEPfactor je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce.
Pokud úspěšně zdoláte úkol, získáte jednu z 20 indicií, pomocí kterých odemknete 4 bonusové místnosti. Truhlice s pirátským pokladem čeká jen na opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen ti mohou naplnit kapsy zlatem!

Úkoly plňte v jakém pořadí chcete - je to jen na vás. I když napoprvé neuspějete, nezoufejte - pokusů máte neomezeně a když vytrváte, určitě se to povede!

TEPfactor je nevšední pro všechny, kdo chtějí zažít dobrodružství a zábavu. Ať už plánujete školní výlet, nebo hledáte místo pro rodinný výlet či firemní teambuilding, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru máme hezky celý rok.

Školní výlet

Hrady, zámky, muzea – tam už všichni byli. Vezměte děti na školní výlet, na který budou dlouho vzpomínat. Školním skupinám nabízíme speciální cenové balíčky. Hru si můžete rezervovat ve dvou časových blocích od pondělí do čtvrtka.
Školní výlet je možné spojit i s návštěvou několika muzeí v nedalkém okolí. Lze dojít i pěšky a udělat si tak příjemnou procházku. K dispozici jsou tyto muzea: Nový Knín - muzeum zlata, Chotilsko - muzeum balónového létání a povodí Vltavy, Prostřední Lhota - hornické muzeum a venkovského života

Teambulding pro učitele

Máme připravenou speciální nabídku pro pedagogický sbor - odpočiňte si, uvolněte se při plnění úkolů a zapomeňte na běžné starosti. Nabízíme také možnost ubytování a cateringu. Zjistěte podrobné informace o teambuildingu pro učitele.

Ceník hry

Pro školní a jiné skupiny nabízíme zvýhodněnou cenu za 3 hodinový herní blok. Možnost příjezdu v 8:30 (čas hry 9:00-12:00), nebo v 12:00 (čas hry 12:30-15:30) vždy pondělí-čtvrtek. V rámci školního výletu je také možné navštívit muzeum v Chotilsku.

  cena za 1 dítě
3 hodinový blok, skupiny po-čt
začátek hry 9:00 nebo 12:30
599 Kč
3 hodinový blok, skupiny pá-ne
příjezd po domluvě s managerem
799 Kč

Nabídka platí pro organizované skupiny žáků základních a středních škol, sportovní kluby a tábory. Účastníci musí být mladší 26 let. Skupinou se rozumí více než 15 osob. Pro rezervování termínu bez omezení příjezdu nás prosím kontaktujte. Tyto rezervace lze provádět pouze po 15. hodině.

Pro více informací nás kontaktujte na:
skoly@tepfactor.cz

Stále váháte? Podívejte se na často kladené dotazy nebo recenze návštěvníků!

3.hodinové bloky:

8:00 příjezd, 8:30 – 11:30

11:00 příjezd, 11:30 – 14:30