NEJLEPŠÍ ŠKOLNÍ VÝLET


Odtrhneme děti od virtuálního světa a naučíme je týmové spolupráci. Na školní výlet v TEPfactoru nezapomenou. Mohou se těšit na spousty zajímavých úkolů, kde prověříme soutěžního ducha, smysl pro spolupráci, paměť a logické uvažování. Při plnění úkolů se skvěle pobaví a budou na to ještě dlouho vzpomínat :)
Chcete k nám přijet a nemáte zajištěnou dopravu? I to pro Vaše žáky zajistíme. 

(Školní výlety je možné rezervovat od PO-ČT v hodinách 8:30 – 14:00. Za děti, žáky a studenty ručí rodiče, zákonný zástupce nebo pedagogický dozor.)


#teamadventure

Ideální místo pro poznání nových kamarádů

Soustředění, které poskytuje dětem základních a středních škol možnost vzájemně se hlouběji poznat a stmelit kolektiv. Procesy vzájemného sbližování a poznávání obvykle trvají měsíce, kurzem u nás je lze nastartovat a urychlit během pár hodin. Získají tak společné prožitky, rychle se při plnění úkolů seznámí, spolupracují a komunikují mezi sebou. Kurzy v TEPfactoru splňují všechny pilíře: pobyt mimo běžné prostředí, společné prožitky, spolupráci, čas pro sebe strávený ve hře, provázející přístup.

Kurzy jsou nejvíce využívány na skupiny žáků např. při přechodu z prvního na druhý stupeň základní školy nebo ze základní na střední školu.

Pomozte novým žákům se rychleji seznámit, učení jim pak půjde lépe :)

Přivezeme i odvezeme

Chceme i našim nejmenším zákazníkům nabídnout maximální pohodlí a služby, které si zaslouží. Proč by na školní výlet měli jezdit veřejnou dopravou? Pokud jste z Prahy či blízkého okolí, přistavíme naše autobusy přímo k Vaší škole. Odvezeme žáky k nám, kde se skvěle pobaví a zažijí nové dobrodružství. Po skvělém programu je opět odvezeme ke škole nebo na předem domluvené místo. Cesta naším autobusem je pohodlná a hlavně bezpečná.

Ke kvalitnímu výkonu je potřeba jíst :)

Děti u nás budou podávat velmi kvalitní sportovní i intelektuální výkony a s hladovým žaludkem to nejde. Proto nabízíme pro žáky i výběr ze svačin, abychom ušetřili maminkám čas s děláním svačin, které stejně děti většinou zapomenou nebo ztratí :)

Pokud si nevyberete z našich svačin, samozřejmě máme plně vybavený samoobslužný bar, kde je dostatek nápojů i dalšího občerstvení.

CENÍK


Školy / tábory / spolky 08:30 - 11:30 11:00 - 14:00
Hlavní sezona 1.4. - 30.6. 399,- 399,-
Vedlejší sezona 1.7. - 31.3. 449,- 449,-


Výše uvedené ceny jsou bez dopravy.

Je nezbytné dorazit s časovým předstihem ideálně 45 minut před začátkem samotné hry. Jelikož před hrou probíhá ještě instruktáž pravidel.

Navštívila jsem TEPfactor se svou třídou již několikrát a vždy se velmi rádi vracíme. Děti jsou nadšené a každý se rok se ptají, kdy se pojede opět do TEPfactoru. Je to ideální školní výlet, kde se děti opravdu vyřádí. Petra Domašová.


Eliška Dařílková

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

+420 734 312 133
eliska.darilkova@tepfactor.com 

Ceny školních výletů jsou závislé na typu školy (základní, střední), počtu osob a také délce zvolené hry.

Rezervujte si termín pro Vaše žáky

REZERVOVAT ŠKOLNÍ VÝLET