Zažijte na vlastní kůži unikátní týmovou hru TEPfactor Boyard inspirovanou pevností Boyard! Prověříte týmového ducha a prožijete hodiny plné zábavy i dobrodružství, potrápíte mozkovny a trochu se zapotíte. Není se čeho bát. Hady, hmyz, pavouky a podobné věci u nás nečekejte! :-)

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech (2-5 hráčů). Jestli do týmu přiberete rodiče, kamarády, spolužáky, nebo kolegy z práce záleží jen na vás - TEPfactor Boyard je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce. Prověříme vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu.
Za každý zdolaný úkol získáte jednu z 20 indicií, které vám pomohou otevřít čtyři bonusové místnosti. Odměna je jen pro opravdové hráče, kteří zdolají všechny úkoly. Jen na ně čeká truhlice s pirátským pokladem. 

Hrajte tak dlouho, dokud Vás to bude bavit - platíte za odehrané minuty nikoli hodiny. Běžný čas hry jsou 3-4 hodiny.
Je jen na vás, v jakém pořadí budete úkoly plnit. Pokusů máte neomezeně a když vytrváte, určitě se to povede!

TEPfactor je nevšední zábava pro každého, kdo touží zažít dobrodružství. Ať už hledáte program na víkend, nebo plánujete firemní teambuilding, narozeninovou oslavu, rozlučku či školní výlet, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - u nás máme hezky celý rok.

Celý program lze zakončit ubytováním v našich indoor bungalovech, outdoor srubech či VIP pokoji.