náš příběh

Cesta z bramborárny až do Dubaje.

Příběh TEPfactoru se začal psát v roce 2012, kdy Tomáš Chroust otevřel první areál tohoto druhu nedaleko Slapské přehrady. Nápad zábavního centra ale nevznikl jen tak z ničeho nic - předcházela tomu dlouhá léta hltání dobrodružných knih, divokých myšlenek a přeškrtaných nápadů. Velkou inspirací byla také slavná televizní soutěž Pevnost Boyard, kterou si Tomáš vždy toužil vyzkoušet na vlastní kůži. Stavba TEPfactoru nebyla snadná, byla plná potu, dřiny, ale i obrovské radosti z každého dokončeného úkolu, které tehdy vznikaly takřka na koleni.

První rok se rozhodně nedal považovat za úspěšný, ale začátky jsou vždycky těžké, ne? Tomáš vyhlížel první zákazníky téměř dalekohledem, sám je vítal, sám jim vařil... Jednoho dne se to ale muselo zlomit. A zlomilo! Věhlas TEPfaktoru rostl a kalendář se začal plnit - dnes zdolají nástrahy TEPfactoru tisíce nadšených dobrodruhů ročně.

Proč ale mít TEPfactor pouze v Čechách, když lze stavět zábavní centra po celém světě? A proč nezačít třeba v Dubaji mezi blyštivými mrakodrapy? Byla to velká výzva, ale Tomáš a jeho tým se jí nezalekli. A tak v roce 2018 začal TEPfactor dobývat svět. Jakmile bylo dostavěno v Dubaji, mohlo se začít budovat ve Varšavě. A to je teprve začátek...