TEPfactor Boyard

Rezervace

PRÁZDNINOVÁ AKCE NA E-SHOPU!

E-SHOP

majova_nabidka_1920x1080_v8.jpg

puzzle_1920x1080.jpg

Co je TEPfactor Boyard?

TEPfactor Boyard je nevšední zábava pro každého, kdo touží zažít dobrodružství, inspirovaná slavnou soutěží Pevnost Boyard. Ať už hledáte program na víkend, nebo plánujete firemní teambuildingnarozeninovou oslavu, rozlučku či školní výlet, zabrousili jste na správné místo. Počasí řešit nemusíte - pod střechou TEPfactoru Boyard máme hezky celý rok.

V zákoutích pirátské jeskyně na vás čeká 25 úkolů, které budete plnit v několikačlenných týmech (2-5 hráčů). Jestli do týmu přiberete rodiče, kamarády, spolužáky, nebo kolegy z práce záleží jen na vás - TEPfactor Boyard je pro každého, kdo se nebojí týmové spolupráce. Prověříme vaši zručnost, sílu, logiku i trpělivost - nebude to snadné, ale se správným týmem zvládnete každou výzvu.

Ideálním doplňkem ke hře je ubytování v našich indoor bungalovech, outdoor srubech a VIP pokojích. Zpestřete si pobyt u nás a vyberte si z naší nabídky cateringu

Firemní akce

Stmelili jsme již tisíce kolektivů a stmelíme i ten váš. Nabízíme nevšední zážitek vašim zaměstnancům, zákazníkům, firemním partnerům i kolegům. Celou akci vám pomůžeme zorganizovat dle vašich představ, ušetříme vám čas i stres a naservírujeme nevšední zážitek. Originální hra prověří komunikaci členů týmu, ochotu spolupracovat a pomáhat si. Mimo hry nabízíme řadu dalších doprovodných programů. Více info včetně vzorového nacenění zde .

Více Rezervuj
DSCN0061-2.jpg

Školní výlety

Hrady, zámky, muzea – tam už všichni byli. Vezměte děti na školní výlet, na který budou dlouho vzpomínat. Školním skupinám nabízíme speciální cenové balíčky. Program si můžete rezervovat ve dvou časových blocích.

Zvolit můžete variantu Boyard Indoor či Boyard Outdoor. Využijte s dětmi ubytování ve vytápěných indoor bungalovech či outdoor srubech. 

Více Rezervuj
DSCN0002.JPG

Rodinné výlety/Oslavy/Rozlučky

Přemýšlíte kam se staršími dětmi na výlet, aby si ho užila celá rodina? Nebo hledáte, kam vyrazit s partou kamarádů? Pak jste na správné adrese. Jen u nás prověříte, jestli dokážete spolupracovat jako tým a vzájemně si pomáhat. V TEPfactoru máme léto celý rok, proto svou návštěvu můžete naplánovat na jakékoliv roční období a za každého počasí. Za tenhle tip na výlet vás budou všichni milovat!

Dětem samostatně doporučujeme hru od 10 let věku, pokud půjdou i s rodiči mohou i mladší od 6 let věku.

Zde si můžete prohlídnout nabídku cateringu.

Více Rezervuj
DSC00731.jpg

Ubytování

Doplňte Váš program ubytováním ve vytápěných 4 lůžkových indoor bungalovech, outdoor srubech či 2 lůžkových VIP pokojích.

Celková kapacita je 100 lůžek. Snídaně je v ceně ubytování. Na e-shopu za zvýhodněnou cenu.

VÍCE E-SHOP
DSC06845.jpg