TEPfactor Grill Boat

Party s námořním doprovodem a grilováním na slapech.

Prožijte netradiční večer na plovoucí otevřené lodi s grilovanými pochoutkami a míchanými drinky. Ve společnosti zkušeného námořníka, který vás bude zaručeně bavit, zažijete gastronomický zážitek, který jiné restaurace nenabízí. Netradiční večer vás nabije pozitivní energií.

Už jste někdy stolovali v plovací vestě? Že, ne!? TEPfactor Grill Boat je připraven na skvělou večerní party na vodě, ale netradiční oběd za krásného počasí. Chlazené nápoje, míchané drinky a vybrané grilované speciality pro mlsné jazýčky jsou na palubě k dispozici. Romantici jistě ocení zrcadlící se západ slunce na vodní hladině. Praktik naopak uvítá důmyslně řešené plovoucí toalety.

Jak akce probíhá?

Z přístaviště na Živohošti vyplujete na speciálně upravených katamaránech (pro 8 osob) a po krátké plavbě přirazíte ke Grill Boat, kde na vás již bude čekat námořník, který vás provede celým večerem a postará se vám o příjemnou zábavu. Program trvá 2-3 hodiny. V případě nepříznivého větru vám bezplatně zapůjčíme deky.

Na jaké menu se můžete těšit?

  • Námořnický přípitek
  • Grilovaný hermelín s brusinkovou omáčkou
  • Grilovaný kuřecí steak nebo vepřový steak z krkovice
  • Sladký dezert na grilu
  • Německý bramborový salát

To vše, včetně doprovodného programu, můžete mít za 333,- Kč na osobu.
(samostatné grilování nelze, je zapotřebí si k plánovanému grilování pronajmout naše katamarány - základní cena jednoho plavidla je 9.900,- Kč /2h) 

Rezervace předem je nutná. Celková kapacita akce je až 60 osob.

Na palubě si můžete vybrat drinky z naší široké nabídky. Nápoje nejsou v ceně, platí se přímo na místě.

Akci je možné uspořádat také jako teambuilding na klíč v jakýkoliv termín a čas od dubna do konce září.

Ze zkušeností víme, že počasí bývá lepší než jeho předpověď. Jelikož ale chceme, abyste si akci s námi užili, v případě opravdu nepříznivého počasí nevyplujeme a garantujeme vám vrácení peněz.

Stále váháte? Podívejte se na fotografie z vodních akcí!