TEPfactor Grill Boat

Party s námořním doprovodem a grilováním na slapech.

Prožijte netradiční večer na plovoucí otevřené lodi s grilovanými pochoutkami a míchanými drinky. Ve společnosti zkušeného námořníka, který vás bude zaručeně bavit, zažijete gastronomický zážitek, který jiné restaurace nenabízí. Netradiční večer vás nabije pozitivní energií.

Už jste někdy stolovali v plovací vestě? Že, ne!? TEPfactor Grill Boat je připraven na skvělou večerní party na vodě. Chlazené nápoje, míchané drinky a vybrané grilované speciality pro mlsné jazýčky. Romantici jistě ocení zrcadlící se západ slunce na vodní hladině. Praktik naopak uvítá důmyslně řešené plovoucí toalety.

Jak akce probíhá?

Z přístaviště na Živohošti vyplujete na speciálně upravených katamaránech (pro 8 osob) a po krátké plavbě přirazíte ke Grill Boat, kde na vás již bude čekat námořník, který vás provede celým večerem a postará se vám o příjemnou zábavu. Program trvá 3 hodiny. V případě nepříznivého počasí jsou plavidla vybavena zatahovací střechou a dekami.

Na jaké menu se můžete těšit?

  • Námořnický přípitek
  • Grilovaný hermelín s brusinkovou omáčkou
  • Grilovaný kuřecí nebo vepřový steak z krkovice
  • Sladký dezert na grilu
  • Německý bramborový salát

To vše, včetně doprovodného programu, můžete mít za 795,- korun na osobu. Vyplouváme každou středu a sobotu v srpnu v 16. hod. Rezervace předem je nutná. Celková kapacita akce je 40 osob.

Na palubě si můžete vybrat drinky z naší široké nabídky. Nápoje nejsou v ceně, platí se přímo na místě.

Akci je možné uspořádat také jako teambuilding na klíč v jakýkoliv termín a čas od dubna do konce září.

Ze zkušeností víme, že počasí bývá lepší než jeho předpověď. Jelikož ale chceme, abyste si akci s námi užili, v případě opravdu nepříznivého počasí nevyplujeme a garantujeme vám vrácení peněz.

Stále váháte? Podívejte se na fotografie z vodních akcí!