Šifrovací hra na vodě

TEPfactor šifrovačka.

Vydejte se po stopách ztraceného Slapského pokladu. Vaším cílem bude otevřít truhlu s pokladem. V motorových člunech budete brázdit vody Slapského jezera, luštit šifry a hledat indicie. Pokud máte srdce dobrodruha, uvidíte během plavby místa, která jsou ostatním z pevniny nepřístupná. Strmá skaliska a hluboká voda pod vámi dodají plavbě nádech cestovatelského dobrodružství, jaké zažíval James Cook při svých objevitelský výpravách. Pokud si budete chtít výpravu zpestřit koupáním, opalováním nebo chytáním lelků, není to problém. Cena půjčovného se dopočítá dle běžného ceníku za každou ¼ hodinu.

Jak akce probíhá?

Hra trvá 1,5 hodiny. Za pokladem se můžete vydat na základě domluvené rezervace předem. Zapůjčíme vám motorový člun až pro 4 osoby, který můžete řídit bez vůdčího oprávnění. Vyplouvá se z TEPfactor Mariny na Slapech – Nové Živohošti.

Voucher můžete zakoupit na našem eshopu za 3.490 Kč / 1,5 hodiny / člun. (až pro 4 osoby)

V případě nepříznivého počasí vám zapůjčíme zdarma deky a pláštěnky. Před vyplutím se v TEPfactor Marině můžete zásobit nápoji, aby vám po cestě nevyschlo v krku. Nápoje nejsou v ceně voucheru.

Akci je možné objednat od května do konce září.

Pro rezervaci kontaktujte našeho event managera:

Klára Černá
klara.cerna@tepfactor.cz
+ 420 739 119 445