Vyzkoušejte si novinku z dílny TEPfactor v duchu Together Enjoy Play. Zahrajte si novou týmovou hru Flexi FUN, kde je pro vás v balíčku připraveno 25 úkolů v novém pojetí. Během 2 hodin zábavy můžete zažít jízdu na netradičních pavoučích elektro motokárách, prověřit svou šikovnost, trpělivost, logiku na přenosných úkolech a navíc si ještě zastřílet ze vzduchovky nebo luku. Oproti hře Boyard není Flexi FUN řízen elektronicky. Úkoly plníte v duchu fair play a v tempu, které vám vyhovuje. Sestavte tým 3 až 5 osob a společně se pusťte do plnění úkolů z herní karty.

Pokud je Vám 18 let – pak součástí vašeho zážitku budou 3 disciplíny které budete plnit na 4 kolech. Budete mít možnost zajezdit si na unikátní elektro motokáře Spider car. Tohle elektrické pavoučí autíčko díky svým jízdním vlastnostem strčí do kapsy jakékoliv terénní auto. Pavoučí nožičky dokážou překonat jakoukoliv překážku, plyn a brzda umístěné na volantu jsou jedním z mnoha důvodů, proč chcete tohle elektroauto zkusit řídit.

Pokud je vám méně než 18 let – NEVADÍ – vy si v rámci 2 hodin užijete svou porci zábavy na ostatních 22 výzvách. Nebudete o nic ochuzeni a 2 hodiny vám utečou jako voda.

TEPfactor Flexi FUN je týmová zábava, kde si všichni najdou to své a při tom se příjemně pobaví.

Doporučení a informace

  • TEPfactor Flexi Fun je určena pro hráče ve věku od 6 let (mimo Spider cars).
  • Střelba ze vzduchovky u osob mladších 15 let probíhá za dozoru dospělého.
  • Spider cars může řídit každý od 18 let.
  • Všichni řidiči musí mít helmu, kterou vám rádi zdarma zapůjčíme.
  • Pod helmu je z hygienických důvodů nutné nosit kuklu.
  • Kuklu si můžete přinést vlastní nebo si ji zakoupit na místě.
  • Maximální kapacita účastníků najednou ve hře je 30 osob.

Ceník - Akční cena!

Varianta balíčku
Popis Dospělý (18+)
Klasik
TEPfactor Flexi FUN 120 min včetně 10 min jízdy ve Spider Car
899  599 Kč
Boyard TEPfactor Flexi FUN 120 min včetně 10 min jízdy ve Spider Car + 60 min hry Boyard 1 279  849 Kč
DELUXE TEPfactor Flexi FUN 120 min včetně 10 min jízdy ve Spider Car, 120 min hry Boyard + ubytování na 1 noc 2 138  1 399 Kč

Uvedené ceny platí pro 1 osobu.