Skvělá akce na vodě, kde ve společnosti piráta, zažijete večeři neotřelým způsobem, a to přímo malý kousek nad vodní hladinou na speciálních TEPfactor plavidlech. Nejde jen o jídlo, ale budete mít možnost zažít zážitek, který standardní restaurace nenabízí.

TEPfactor Grillboat je plně vybaven pro plnohodnotnou večerní party na vodě. Grill, lednice, led, míchané drinky a maximální pohoda a k tomu zrcadlení západu slunce a to všechno přímo na vodní hladině. Nezapomněli jsme ani na praktickou stránku zážitku a k té patří i naše plovoucí toalety, takže si na hladině můžete bez obav dopřávat drinky a v případě potřeby si máte kde „ulevit“.

Po krátké plavbě ze Staré nebo Nové Živohošti na tzv. piknik boatech (každý pro 8 osob) - přirazíte vaše plavidla ke grillboatu a party může začít. Pirát se stará o moderování večera a příjemnou zábavu. Zažijete s námi okamžiky exkluzivity, které Vás nabíjí energii.

Ani déšť tuto akci nemůže zastavit. Piknik boaty mají zatahovací střechu a deky.

  • Časová náročnost: cca 2-3 hodiny
  • Termín: víkendy v srpnu (sobota i neděle) = celkem 8 druhů poukazů
  • Začátek akce: vyplouváme v 17:00 h
  • Cena celkem včetně večeře a programu: 795,- Kč

Informace o průběhu akce:

  1. Přípitek: šampus - Bohemia Sekt
  2. Předkrm: grill hermelín s brusinkovým dipe
  3. Hlavní chod: grill krkovice nebo kuřecí steak
  4. Dezert: sladký dezert z grilu
  5. Program: pirátský doprovod večerem
  6. Vybavení zapůjčení plavidel

Na palubě si můžete vybrat nápoje dle denní nabídky. V teplém období bude možno povzbudit chuťové buňky míchanými alko i nealko drinky, ve studených měsících svařákem či punčem. Nápoje nejsou v ceně balíčku – platí se na místě.
WC, deky, případně pláštěnky jsou v ceně nabídky.