Přemýšleli jste, kam vyrazíte v létě na dovolenou a korona virus vám zkřížil plány? Nechcete letos nic riskovat, a proto jste se rozhodli pro bezpečnější variantu dovolené v Čechách. Jsou už všechny ubytovací kapacity plné? Nezoufejte! Máme pro vás řešení. Vydejte se na jednu z nejromantičtějších vodních ploch u nás – na Slapy. Proč zrovna na Slapy?

Délku pobytu si vyberete podle svého gusta. Přijet můžete na tři, pět nebo rovnou na sedm dní. Součástí nadupaného balíčku s ubytováním a polopenzí jsou zážitky, které můžete zažít jen v TEPfactoru. Zahrajete si hru Boyard na motivy známé televizní soutěže. Vyzkoušíte si netradiční zábavu na čtyřech kolech, na střelnici a při plnění týmových úkolů TEPfactoru Flexi FUN. V ceně balíčku máte také vstup do dvou muzeí, zapůjčení motorového člunu na Slapech, zapůjčení horského kola a skvělý piknik na plovoucí picnic boat formou večerního grilování.

S polopenzí o vás bude postaráno. Ráno servírujeme snídaně formou švédských stolů a večer na vás bude čekat teplá večeře. Ubytováni budete ve čtyřlůžkových bungalovech. Program v rámci balíčků s vámi doladíme na místě, podle kapacity a vašich preferencí.

Dovolená začíná vždy odpoledne a končí po snídani. Ubytovat se můžete od 15:00 do 21:00. Bungalov opouštíte po snídani mezi 8:00 až 11:00.

Vyberte si některý ze zvýhodněných balíčků a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes na dovolena@tepfactor.cz. Jedno dítě do 6 let má navíc celý pobyt zdarma!

Balíček na 2 noci

Akční cena 3 790 2 999 Kč pro dospělého

Akční cena 2 099 Kč pro dítě

  • Balíček na 3 dny a 2 noci obsahuje: 2 x ubytování v 4lůžkovém bungalovu, 2 x snídani a 2 x večeři.
  • Program v rámci balíčku: 3 hodiny hry Boyard, 2 hodiny hry Flexi FUN, návštěva muzea Balonového létání a Muzea Špýchar.

Balíček na 4 noci

Akční cena 8 290 5 990 Kč pro dospělého

Akční cena 4199 Kč pro dítě

  • Balíček na 5 dní a 4 noci obsahuje: 4 x ubytování v 4lůžkovém bungalovu, 4 x snídani a 4 x večeři.
  • Program v rámci balíčku: 3 hodiny hry Boyard, 2 hodiny hry Flexi FUN, návštěva muzea Balonového létání a Muzea Špýchar, zapůjčení motorového člunu na Slapech na 1,5 hodiny, Grilování na lodi (místo 1 x večeře).

Balíček na 6 nocí

Akční cena 11 990 8 390 Kč pro dospělého

Akční cena pro dítě 5 819 Kč pro dítě

  • Balíček na 7 dní a 6 nocí obsahuje: 6 x ubytování v 4lůžkovém bungalovu, 6 x snídani a 6 x večeři.
  • Program v rámci balíčku: 3 hodiny hry Boyard, 2 hodiny hry Flexi FUN, návštěva muzea Balonového létání a Muzea Špýchar, zapůjčení motorového člunu na Slapech na 3 hodiny, zapůjčení kola na 4 hodiny, grilování na lodi (místo 1 x večeře).