Eventy 150+

11402.jpg

TEPfactor – akce až pro 1500 osob: Jsme připraveni a těšíme se na Vás!

Víme, že najít místo, které splňuje každý parametr velké akce není jednoduché. Není jednoduché najít prostor, aktivitu, catering - všechno na jednom místě - tak, aby vše bylo připraveno současně a zároveň proběhlo bez problémů. Tak jsme začali tvořit něco unikátního. POVEDLO SE NÁM TO A JSME PŘIPRAVENI!

Nějakou dobu jsme tento koncept velkých akcí připravovali tak, aby každý aspekt tohoto procesu byl perfektní. A výsledek je fascinující, jsme schopni bez problémů připravit a postarat se o akci až pro 1500 osob na jednom místě.

Samozřejmostí je zajištění zábavných aktivit, doprovodných programů, dobrodružství a garantujeme, že se nikdo nebude nudit. Vše probíhá na jenom místě, aktivity, zábava, relax zóna, catering i zajištění sociálního zázemí.

BOYARD OUTDOOR

TEPfactor Boyard Outdoor mobilní úkoly TEPfactor, které budou součástí vaší akce.

Připravili jsme pro vás mobilní úkoly TEPfactor, které vyzkoušíte tak jako hru Boyard týmově a vyzkoušíte si spolupráci, komunikaci a zábavu v týmu.

Jedná se o 20 úkolů, které dokážou v jednu chvíli pojmout až 150 osob. A to vše s moderátorem, který vás pobaví a připraví organizaci této aktivity.

Úkoly jsou rozděleny do kategorií jako v Boyard - trpělivost, logika a šikovnost.

HRY BEZ HRANIC

Hry bez hranic: inspirovali jsme se známou televizní soutěží a máme tak jedinečnou soutěž plnou zábavy i pro Vás.

Jste soutěživí? Máte rádi akční dobrodružství? Tak tahle soutěž Vás určitě dostane. Týmové úkoly jsou rozdělené na několik kategorií, které prověří Vaše schopnosti a dovednosti. Úkoly se plní postupně a každý člen týmu musí zdolat danou aktivitu.

SPEED BOAT


TEPfactor Speed Boat: je zcela unikátní zážitek v rychlostním člunu u nás na Slapech.

Pokud jste nadšenci vodních aktivit a líbí se vám rychlost a adrenalin, pak vás tento zážitek dostane. Kapacita lodi je 10 osob a během dne se na ní může vystřídat až 200 osob. Aktivitu je možné připravit k Vaší akci jako doplněk programu celoročně (vyjma měsíců červenec a srpen).

MOTOROVÉ ČLUNY

Projížďky na motorových člunech: odpočinková jízda v našich motorových člunech.

Pro zapůjčení a řízení motorových člunů netřeba žádného oprávnění. Kapacita člunu je max. 4 osoby. Před vyplutím dostanete základní informace jak člun obsluhovat, ale nemusíte se bát, není na tom nic těžkého.

PARNÍKY

Projížďka parníkem: odpočinková jízda a rozjímání na parníku.

Skvělé doplnění programu, nenáročné pro všechny věkové skupiny a jedinečná záložní varianta i v případě nepříznivého počasí. Kapacita parníku je až 80 osob.

ŠLAPADLA A PADDLEBOARDY

TEPfactor vodní aktivity: odpočiňte si a dopřejte si pohodové chvíle na šlapadlech nebo paddleboardech.

Těchto vodních aktivit můžete využít kdykoliv během dne či v průběhu Vaší akce, odpočinout si a zrelaxovat. V nabídce máme 10 šlapadel a paddleboardů až pro dvě osoby.

PODIUM + OZVUČENÍ

TEPfactor podium: zajistíme a připravíme i stage s ozvučením.

Je libo reprodukované hudby k poslechu a k navození příjemné atmosféry či podium pro moderátora akce? Není problém. Ozvučíme a zapojíme pro Vás techniku i aparaturu.

CATERING / GRILOVÁNÍ

TEPfactor Catering: připravíme vám catering dle vašeho přání.

Zajišťujeme catering v průběhu celého dne Vaší firemní akce. Grilujeme kuřecí a vepřové maso, klobásy, hermelíny, zajistíme studené pohoštění a saláty. Zařídíme i vegetariánské pokrmy, obložené mísy, coffee breaky, nealkoholické / alkoholické nápoje či sladké a slané pochutiny. Servírování cateringu probíhá formou bufetu.

DOPRAVA

TEPfactor Doprava: exkluzivně spolupracujeme s firmou Umbrella Coaches & Buses, která se stará o veškeré pohodlí při Vaší dopravě.

Je pro Vás zajištěn Catering a Coffee break na palubě, možnost puštění vlastního DVD / USB, free WI-FI připojení a toalety na palubě.

 

Kontakt a rezervace:
Michal Rejka
+420 731 240 624
michal.rejka@tepfactor.com