Flexi FUN

Nová týmová hra!

Vyzkoušejte si novinku z dílny TEPfactor v duchu Together Enjoy Play. Zahrajte si novou týmovou hru Flexi FUN, kde je pro vás připraveno 22 úkolů v novém pojetí. Oproti hře Boyard není Flexi FUN řízen elektronicky. Úkoly plníte v duchu fair play a v tempu, které vám vyhovuje. Sestavte tým 3 až 5 osob a společně se pusťte do plnění úkolů z herní karty. Během hry prověříte svou šikovnost, trpělivost a hlavně logiku. Součástí programu je mimo jiné střelba ze vzduchovky a luku.

TEPfactor Flexi FUN je flexibilní týmová zábava, kde si všichni najdou to své a při tom se příjemně pobaví. Pokud hledáte doprovodný program na vaši akci, tak jsou tyto mobilní překážky skvělou volbou. Přijedeme rádi na vaši svatbu, teambuilding nebo oslavu. Budete mít jistotu, že se vaši hosté budou skvěle bavit. Kapacit ja až 100 osob.

Důležité informace

  • TEPfactor Flexi Fun je určena pro hráče ve věku od 6 let (mimo Spider cars).
  • Střelba ze vzduchovky u osob mladších 15 let probíhá za dozoru dospělého.
  • Maximální kapacita účastníků najednou ve hře je 30 osob.

Akční balíčky

TEPfactor Flexi FUN si můžete užít v kombinaci s jinými produkty TEPfactor v cenově výhodných balíčcích.

Balíček Klasik

Pokud je vám více než 18 let, pak součástí vašeho zážitku budou 3 disciplíny které budete plnit na čtyřech kolech unikátních pavoučích autíček Spider cars.

Balíček Boyard

Pokud je vám více než 18 let, pak součástí vašeho zážitku budou 3 disciplíny které budete plnit na čtyřech kolech unikátních pavoučích autíček Spider cars. Okusit budete moci také týmovou hru Boyard. Pokud se vám hra zalíbí (a my víme že ano), můžete si nad rámec balíčku dokoupit delší herní čas dle platného ceníku Boyard.

Ceník

Varianta balíčku
Popis Cena
Flexi FUN
TEPfactor Flexi FUN 120 min 349 Kč
Klasik
TEPfactor Flexi FUN 120 min + 3 disciplíny ve Spider Car 
599 Kč
Boyard TEPfactor Flexi FUN 120 min + 3 disciplíny ve Spider Car + 60 min hry Boyard 849 Kč

Uvedené ceny platí pro 1 osobu.