TEPfactor Marína

Půjčovna Nová Živohošť.

Jste na dovolené na Slapech a nevíte co dělat? Rádi byste prozkoumali nepoznaná místa nebo vás naopak zajímají doporučené turistické tipy v okolí? Kam se vydat na Slapech můžete prozkoumat na portále aktivityslapy.cz

Pokud si chcete zpříjemnit pobyt u vody a užít si zábavu při vodních sportech, pak určitě navštivte naši půjčovnu na Nové Živohošti TEPfactor Marina. Početná flotila motorových člunů, raftů, kajaků a katamaránů vám umožní prozkoumat odlehlé pláže a poznat romantická zákoutí Slapské přehrady.

Nevšední adrenalinovou zábavu na vodě si může užít každý. Všechny půjčované čluny můžete řídit bez osvědčení VMP (vůdce malého plavidla).

Rezervace je velmi snadná, stačí jen zavolat na 733 331 111, nebo přímo obsluze půjčovny na 604 542 981, kde si i domluvíte místo a čas předání lodí. Poté si na eshopu koupíte příslušný počet voucherů. Na místě nebudete potřebovat žádnou hotovost. Vše zaplatíte online. Pokud si budete chtít jízdu prodloužit, čas si můžete dokoupit v půjčovně.

Půjčené věci si můžete vyzvednout na mole v Nové Živohošti nebo na protějším břehu ve Staré Živohošti.

Co si u nás můžete půjčit?

PICNIC BOAT je speciálně upravené plavidlo řízené motorem 5hp , na kterém najdete jídelní set pro pohodlné stolování. K piknikové lodi si můžete doobjednat set na grilování nebo piknikový koš. Kapacita lodi je až 8 osob.

MOTOROVÝ ČLUN s místem pro 4 osoby a výkonem motoru 5hp zajistí pohodovou plavbu, na kterou můžete vyrazit s rodinou či přáteli.

KATAMARÁN SMART CAT zažijte vzrušující plavbu po Vltavě na moderních katamaránech Smart Cat. Pomocí větru si můžete vyzkoušet námořní umění plavby. Ať už vyplujete sami nebo s 3 dalšími námořníky, plavbu si zaručeně užijete.

DOUBLE SEA KAJAK v tomhle případě vám motor nepomůže. Rychlost plavby bude jen a jen ve vašich rukou. K lodi dostanete pádla, vesty a můžete vyrazit ve skandinávském kajaku, který je určený na moře.

RAFTY Coloredo mají speciální šípovitý tvar, a tak na raftech můžete sjíždět pomalu tekoucí vodu přehrady nebo vám je vyvezeme nad přehradu a budete sjíždět dříve obávané Svatojánské proudy až do Štěchovic. Raft je sedmimístný a půjčíme vám k němu pádla i vesty.

TAXI BOAT vás i vaše kola převeze přes Slapskou přehradu a ušetří vám mnoho kilometrů do kopce, které byste jinak museli našlapat při objíždění Slapského jezera. Přehradu můžete překonat na nejužším místě mezi Starou a Novou Živohoští. Stejně tak vás ale můžeme převést kamkoliv na jiný břeh. Loď je pro 8 osob a 8 jízdních kol.

HORSKÁ KOLA - v TEPfactoru jsou vítáni jak cyklisté, tak i necyklisté! Těm rádi půjčíme kolo nebo koloběžku, aby se mohli vydat prozkoumat krásnou okolí přírodu.

Ceník

Půjčení Doba Cena
Picnic boat pro až 8 osob 1 hodina 850 Kč
Motorový člun až pro 4 osoby 1 hodina 850 Kč
Katamarán Smart Cat až pro 4 osoby 1 hodina 490 Kč
Double sea kajak až pro 2 osoby 1 hodina 250 Kč
Raft až pro 7 osob 1 hodina 150 Kč
Pádlo   20 Kč
Doprava raftu na Svatojánské proudy 1 raft tam i zpět 100 Kč
Cyclo taxi boat až pro 8 osoba a 8 kol 390 Kč + 20 Kč za každé kolo
Každý další říční kilometr   290 Kč
Horské kolo dopoledne 300 Kč
Horské kolo odpoledne 350 Kč
Piknikový koš pro 4 osoby   800 Kč
Piknikový koš pro 8 osob   1 600 Kč
Večerní program s grilováním na lodi 3 hodiny 890 Kč